Regulamin sklepu internetowego

 

ZAMÓWIENIA I WARUNKI DOSTAWY

1. Zamówienia w sklepie radomianka.eu można składać poprzez internet za pomocą formularza zawartego na stronie sklepu;

2. Po złożeniu zamówienia musisz je opłacić, w zakładce dostawa i płatność znajdziesz wszystkie szczegóły.

3. Czas realizacji zamówienia do 10 dni roboczych(nie wliczając czasu dostawy).

W sytuacjach wyjątkowych zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia terminu realizacji zamówienia (np. pojawienie się nowego modelu, limitowanej edycji produktu)

4. Do każdego zamówienia dołączany jest dowód zakupu.

5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

6. Zastrzegamy sobie prawo do odstąpienia od zamówień błędnie złożonych oraz w przypadku braku kontaktu mailowego z klientem, braku towaru, uiszczeniem nieprawidłowej wpłaty przez klienta oraz w sytuacjach wyjątkowych. W razie odstąpienia od umowy przez sprzedającego kupującemu należy się zwrot wpłaconych świadczeń.

7. Złożenie zamówienia w sklepie radomianka.eu jest jednoznaczne z akceptacją jego regulaminu.

 

WYMIANA

Niestety nie oferujemy możliwości wymiany towaru. Powód jest prosty. Rzeczy sprzedawane przez nas wykonywane są na zamówienie w niewielkich partiach dlatego nie możemy zagwarantować, że dany produkt będzie dostępny gdy zechcesz go wymienić.

Zamiast wymiany możesz po prostu odesłać nam zakupioną rzecz, a my zwrócimy Ci pieniądze na konto. Jeśli podoba Ci się coś innego lub potrzebujesz inny rozmiar – zamów ponownie.

Warunkiem przyjęcia wymienianego towaru jest jego idealny stan: towar nie może nosić śladów użytkowania, nie może być zniszczony ani uszkodzony. Wymieniany towar prosimy przesłać na własny koszt z dopiskiem “zwrot”.

Produkty zakupione na przecenach i w ramach wszelkich promocji nie podlega zwrotowi.

ZWROT

Klient ma prawo zwrócić zakupiony w sklepie towar do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki na zasadach opisanych w ustawie z 2 III 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.)

Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza zwykły zarząd (możliwości zapoznania się z przedmiotem).

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

W ciągu maksymalnie 5 dni roboczych otrzymasz przelew na konto podane w wypełnionym przez Ciebie formularzu.

REKLAMACJE

W przypadku gdy towar jest wadliwy lub istnieje inny powód do złożenia reklamacji, prosimy o kontakt z obsługą sklepu w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania. W uzasadnionych przypadkach klientowi przysługuje prawo wymiany na inny egzemplarz lub model lub -jeśli nie ma takiej możliwości- zwrot wartości zamówionego towaru.

W przypadku niedostarczenia paczki prosimy o kontakt z obsługą sklepu. Pomożemy ustalić przyczynę oraz w uzasadnionych przypadkach złożymy reklamację u przewoźnika oraz wyślemy ponownie towar (lub w przypadku jego braku) zwrócimy pieniądze. Termin zgłoszenia reklamacji z powodu niedostarczenia paczki nie może być jednak dłuższy niż dwa miesiące od złożenia zamówienia w naszym sklepie.

FORMULARZ ZWROTU TOWARU

w siedzibie firmy

 

 

 

 

Dostawa i płatność

 

Wszystkie zamówienia realizowane są wyłącznie po wpłacie na konto a następnie przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres: biuro@radomianka.eu

 

Radomdis Polska Sp. z o.o.

Radom, Toruńska 1

tel. 601895750

NIP 948-26-02-735

Numer konta:

97 1600 1286 1844 8819 6000 0010

Możesz odebrać swoje zamówienie osobiście w POK E.Leclerc Radom, ul. Toruńska 1, bez dodatkowych kosztów.

KOSZTY WYSYŁKI:

 

POLSKA

18zł przedpłata na konto

 

UE

1szt.- 40 zł

2-4 szt.- 40 zł

powyżej 65 zł

 

Towar wysyłamy za pośrednictwem

Poczty Polskiej przesyłkami priorytetowymi.

Regulamin sprzedaży LIVE

SHOW ROOM

Hipermarket E.Leclerc

Radom, Toruńska 1